O-trollfestivalen ble en suksess
Postet av Nittedal Orientering den 23. Sep 2024
Tidenes første o-trollfestival gikk av stabelen i Lillomarka arena den 21. september. Nittedal var største klubb, og det sier mye om vår rekruttering og vår fantastiske trenergjeng. For en som er gammel i gamet var det artig å se nye barn og foreldre i klubbens farger!
Dette var et meget godt arrangement som var til inspirasjon for store og små Innbydelse (orientering.no)
Her følger noen blinkskudd (alle bilder godkjent av foreldre).
- Ole og Ellinor forserer vannhinderet i råtasskonkurransen!
- Det var rigget til labyrinter og EKT-løyper i mange varianter. Ole og Ellinor prøvde alle!
- Her gis det kyndig veiledning før start. Ikke lett med prikker og streker i alle disse fargene - svart er hardt, gult er kult, blått er vått, grønt er ikke skjønt etc. Mille (bakerst), Elli, Albert, Hedda, Inger og Fridtjof (gul arm) følger med!
Eiven tok gull i KM-natt
Postet av Nittedal Orientering den 23. Sep 2024
Eiven Skram kom hjem fra Asker med KM-gull i bagasjen. Det var sterk konkuranse, men Eiven trakk det lengste strået. Dette var hans første seier på dette nivået.
Se her for livelox (vrient dette når man skrur av lyset): Livelox - KM natt, H 15-16
Klubben gratulerer!
Klubbmesterskap 2024
Postet av Nittedal Orientering den 8. Sep 2024
Mandag 16 september er det klar for årets klubbmesterskap. Se mer på https://eventor.orientering.no/Events/Show/20081 for innbydelse og påmelding.