Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 21 Oct 2020
kl 20:00 - 22:00
Harry Lagertsnattcup, Nydalen
$item.username  
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Blodslitet, Fredrikstad
$item.username  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/12380   Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 20:00 - 22:00
Harry Lagertsnattcup, Nydalen
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 11:00 - 13:00
Lillomarka Nord-Sør/ Gromløpet
Nittedal Orientering  
Lillomarka sitt langdistanseløp i Lillomarka.   Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 20:00 - 22:00
Harry Lagertsnattcup, Nydalen
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 20:00 - 22:00
Harry Lagertsnattcup, Nydalen
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 20:00 - 22:00
Harry Lagertsnattcup, Nydalen
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Østmarka Open
Nittedal Orientering  
Østmarka OK sin treningsløp serie.…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:00 - 19:15
O-trening
Nittedal Orientering  
O-trening for rekrutter. Følg med på Facebook…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Tour of Lillomarka
Nittedal Orientering  
Lillomarka o-lag sin treningssløp serie.…   Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 11:00 - 13:00
Finn Skedsmos Minneløp, Hadeland. Langdistanse
$item.username  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/13429   Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 09:00 - 15:00
O-troll samling, Fetsund
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 20:00 - 22:00
Harry Lagertsnattcup, Nydalen
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Østmarka Open
Nittedal Orientering  
Østmarka OK sin treningsløp serie.…   Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Tour of Lillomarka
Nittedal Orientering  
Lillomarka o-lag sin treningssløp serie.…   Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:00 - 19:15
O-trening
Nittedal Orientering  
O-trening for rekrutter. Følg med på Facebook…   Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Trimtec Cup finale
Nittedal Orientering  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/13510   Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 11:00 - 13:00
Folloløpet med Trimtex Cup
Nittedal Orientering  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/13511   Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Østmarka Open
Nittedal Orientering  
Østmarka OK sin treningsløp serie.…   Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 18:00 - 19:15
O-trening
Nittedal Orientering  
O-trening for rekrutter. Følg med på Facebook…   Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Tour of Lillomarka
Nittedal Orientering  
Lillomarka o-lag sin treningssløp serie.…   Les mer  
Sun 6 Sep 2020
kl 11:00 - 13:00
Hemingløpet m/innlagt KM mellomdist
Nittedal Orientering  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/12057   Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 16:30 - 18:30
Bedrifts o-løp FFI fra Sørlisletta
Nittedal Orientering  
FFI arrangerer bedrifts o-løp fra…   Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Østmarka Open
Nittedal Orientering  
Østmarka OK sin treningsløp serie.…   Les mer  
Mon 31 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Tour of Lillomarka
Nittedal Orientering  
Lillomarka o-lag sin treningssløp serie.…   Les mer  
Mon 31 Aug 2020
kl 18:00 - 19:15
O-trening
Nittedal Orientering  
O-trening for rekrutter. Følg med på Facebook…   Les mer  
Sat 29 Aug 2020
kl 11:00 - 13:00
Nydalten m/innlagt KM langdist
Nittedal Orientering  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/12058   Les mer  
Tue 25 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Østmarka Open
Nittedal Orientering  
Østmarka OK sin treningsløp serie.…   Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 18:00 - 19:15
O-trening
Nittedal Orientering  
O-trening for rekrutter. Følg med på Facebook…   Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Tour of Lillomarka
Nittedal Orientering   Orientering  
Lillomarka o-lag sin treningssløp serie.…   Les mer  
Sun 23 Aug 2020
kl 11:00 - 13:00
Askerløpet med Trimtex Cup
Nittedal Orientering  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/12038   Les mer  
Sat 22 Aug 2020
kl 13:00 - 15:00
Ringeriksløpet, Eggemoen
Nittedal Orientering  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/13278   Les mer  
Sat 22 Aug 2020
kl 11:00 - 13:00
Ivar O-løpet med Trimtec Cup
Nittedal Orientering  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/12213   Les mer  
Tue 18 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Østmarka Open
Nittedal Orientering  
Østmarka OK sin treningsløp serie.…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline